שמלת ערב בניחוח קייצי במיוחד

שמלת ערב בניחוח קייצי במיוחד, כמה מילים מרינה בהיר

בשקט בשקט מתחוללת כאן מהפכה בתחום עיצוב שמלות ערב ועוד יותר מכך בתחום הטרנדים האפנתיים השולטים בתחום.
רוב הכלות שלי כבר לא מבקשות שמלת כלה גרנדיוזית ומרבית הנשים להן אני מעצבת שמלת ערב, לא חולמות על שמלה שתסחוף עמה מבטים משתאים באשר לעיצובה הבומבסטי.

נכון, לעונת הקיץ החמה ישנה השפעה מכריעה על מידת המינימליות בכל הקשור לאופנה ולתחושת הקלילות המתחייבת מלבישתן, אך יחד עם זאת אני רואה זאת כבר כמגמה מאוד בולטת עוד מעונת החורף שעבר.

מרבית הנשים מבקשות לעצמן עיצוב מעודן יותר, מעט שמרני אפילו ויחד עם זאת אינן מוותרות על קווים אלגנטיים עכשוויים בדיוק כפי שאני אוהבת לעצב ולראות בדמיוני.

שמלת ערב בניחוח קייצי במיוחד, אפנת שמלות כלה וינטאג’ אכן כבשה את השוק וגם את הלב של כולנו, כולל את הלב שלי, החזרה לעיצובים המזכירים עיצובים כפריים מהעבר הרחוק מעוררים בנו לא רק תחושת נוסטלגיה חזקה אלא ערגה רבה לאותה תקופה קדומה ולעידן בה הכול היה נראה תמים ורומנטי במיוחד.

למה אני מתכוונת, שאני אומרת מהפכה? בשנים האחרונות אנו רואים בעיקר שמלות צנועות ועדינות יותר, גזרתן הדוקה ויחד עם זאת מעט משוחררת ומשדרת הרמוניה וזרימה ובעיקר תחושה נעימה וקלילה.

אני תורמת את חלקי בכך שאני מנסה בכל הכוח והמרץ להגשים באהבה רבה את החלום של כל אחת ואחת מלקוחותיי הרבות להרגיש כך, ואני באמת דוגלת באמרה מאחורי הפתגם: “את הכי יפה כשנוח לך”, בוודאי שתוך כדי מתן תשומת לב לעיצובים האחרונים מהקולקציה של שמלות ערב לשנת החדשה, ללא ספק מייצגים את האווירה הנינוחה והמעודנת ובעיקר הרומנטית והמיוחדת של שמלות הערב שלי, הגורמים לכל אחת להרגיש יפה ונשית במיוחד.

אני בטוחה שגם את היית רוצה להרגיש כך באירוע המיוחד בחייך.

רינה בהיר

שמלות כלה במחירים שפויים תוכלי למצוא כאן בעמוד הבית