שמלות כלה של חורף, חורפיות

מגוון רחב של שמלות כלה של חורף, חורפיות

בוטיק שמלות כלה של בבעלות רינה בהיר מייצג וקולע לטעמה של כל כלה, רינה בהיר מציגה מגוון רחב של קולקציות שעוצבו על ידיה. רינה בהיר מעצבת שמלות כלה בעלת וותק רב המקפידה על פיקוח קפדני ובקרת איכות גבוהה לכל שמלת כלה היוצאת מהסטודיו. מגוון האופציות אצל רינה בהיר רחב וניתר להזמין שמלות כלה בעיצוב אישי, תפירה עילית וגימור שאין כמוהו, שמלת כלה שתעוצב עבורך פרי עיצוב של רינה בהיר והצוות המקצועי המלווה את רינה בבוטיק.

רינה בהיר מציגה שמלות כלה בגוונים ובצבעים מרהיבים הכוללים שמלות כלה לבנות, שמנת, ורוד עתיק ומגוון רחב של גוונים שהופכים את הדגמים של רינה לשמלות כלה מיוחדות וייחודיות. לרינה בהיר יש את היכולת לעצב כמעט כל סגנון הכולל שמלות כלה במראה עתיק, שמלות כלה בגזרת קיסרית, שמלות כלה קצרות, שמלות כלה צמודות וחושפניות וכמובן מגוון רחב גם של שמלות כלה צנועות, רינה מתחברת במיוחד לשמלות כלה בסגנון ויקטוריאני משולב אם מגע עכשווי ונקי.

לרינה התמחות מיוחדת במחוכים המותאמים לך באופן אישי, גם מותאמות לחורף

קצת על שמלות כלה של חורף
החורף כבר כאן ואחד הטרנדים הבולטים בכל הנוגע לשמלות כלה של חורף מעבר למחירים הזולים J הוא השילוב בין צעקת האופנה האחרונה לבין הייחודיות של שמלת כלה מעוצבת באופן אישי. אך לא כל טרנד מתאים לכל כלה וזה בעצם אחד הדברים המעניינים והיפים יותר בכל הנוגע לאופנת כלות, כאשר את פונה למעצבת שמלות כלה ולוקחת חלק בתהליך עיצוב השמלה, את זו שקובעת את הטרנד. חגיגת יום הנישואין היא חגיגה של פעם בחיים ואת זאת שתכתיבי את הלך האירוע וכמובן בנוגע לנראות שמלת הכלה שלך.

שמלות כלה של חורף, יש כאלה שיגידו כי לשמלות כלה של חורף יש קו שונה מהשמלות הקיציות ולכן הרבה פעמים ישליכו זאת גם על המחיר, אך הדבר לא נכון קולקציות שמלות כלה של חורף לא שנונות מהקולקציות הקיציות מה שבעצם משתנה הוא האקססוריז (אביזרים נלווים) שמתאימים לשמלת הכלה. ובתוספות הכוונה לשרוול עליונית הנתפרת במיוחד בשבילך ההתאמה ישירה לסגנון השמלה.

ניתן לעצב שרוול תחרה המתאים בד”כ לחופה או אפילו מעילון פרווה חמוד שיצניע מחשוף כאשר כבוד הרב מברך את הזוג הטרי.
לרינה בהיר מעצבת שמלות כלה תמיד היו חוקים משלה, רינה תמיד אומרת שאין טעם להתאים את הכלה לשמלה וכך מלמדת את צוות המעצבות שלה, סוד הצלחת הבוטיק של רינה הוא היכולת להתאים את העיצוב לכלה ובמקום להשקיע אנרגיות מיותרות במכירות ושכנועים רינה תמיד מלמדת את צוות העובדים שלה להתאים את העיצוב לכלה המיועדת.

רינה בהיר נגד מדידות רבות של שמלות כלה שלא קיימות, רינה או אחת מהמעצבות שלנו, ישבו אתך בשיחת עבודה משותפת בה את תגידי מה את רוצה ולאחר מכן יגישו לך סקיצה ראשונה של שמלת כלה בהתאמה ישירה למה שאת הגדרת. כך את תוכלי להיות חלק מלא מכל התהליך, כל שעלייך לעשות הוא לפתוח את הראש ולתת לדמיון מעוף.

רינה טוענת כי בבדי השיפון, בדי המשי והתחרות יש קצב אחר ממש שיירה שיוצאת במחול ומבליטה את קימורי גופך, החיפוש אחר שמלות כלה מתחיל לרוב אצל מעצבי שמלות כלה בדיזנגוף או כל מקום אחר כאשר לרוב המוכרות שבמקרים רבים אינן מעצבות אופנה במקצוען עטות עלייך ומציגות לך שלל רב של אופציות ודוגמאות של שמלות כלה. לאחר מכן חלקן יידחסו ביחד אתך לתוך תא מדידה קטן ויתחילו לכווץ אותך לתוך מחוך עצבני, יעלו אותך על שרפרף (לא מאוד בטיחותי) ויתקעו לך הינומה על הראש לא ממש נעים.

בכנות בואו נודה בעובדות מדובר בפס ייצור, בעוד כלה אחת יוצאת השנייה נכנסת ואילו הכלה השלישית ממתינה בחוץ אם חברה (כי אין מקום לדחוס עוד כלה בפנים חלילה וחס) לפגישה של שעה 17:00. אם תקבלי את הדרך הזאת רוב הסיכויים ששמלת הכלה שלך תהיה דומה מאוד לשמלה של הכלה השלישית משעה 17:00 כי אם כל הכבוד למגוון הרחב כאשר עטות עלייך גדוד של מוכרות מיומנות בד”כ הן יציעו לך שמלות כלה מקולקציות קיימות שהוצאו לזאת מלפני שעה או שעתיים.

הכלות של רינה בהיר הן אותן כלות אינטליגנטיות שבחרו לוותר על פס הייצור ובחרו באלטרנטיבה שונה לשמלות כלה, מדובר על כלות המחפשות עיצובים ייחודים, יחס אישי ואנשי מקצוע מן השורה שיודעים גם לרדת לעם.

הכלות של רינה הן כלות הרוצות להישאר במיינסטרים התל אביבי הרחק מכל ההמולה, ושל כלות המחפשות מציאות שונה כאשר במקביל לשמלות כלה נראות לעין אשר ניתן להרגיש לראות ולמשש את טיב הבדים והתפירה האיכותית ניתן למצוא דפים וסקיצות של אמנית. דרך העבודה של רינה בהיר שונה מזאת של מעצבי שמלות כלה אחרים.

רינה, או אחת המעצבות שלה, ימדדו עלייך דגמים אך במקביל לשיחה נעימה רינה תביט בך ומיד תשרטט לך סקיצה של שמלת כלה מושלמת.
לא מדובר על עוד מפעל המייצר שמלות כלה בפס ייצור, אין סיכוי שיהיו אצל רינה בהיר שתי כלות שייצאו עם אותה השמלה, שמלה נבנית בתהליך משותף כשאת זאת הנותנת את המילה האחרונה.

רינה מחזיקה צוות מעצבות בוגרות מכללות גבוהות לעיצוב אופנה בלבד וצוות תופרות מיומן העובד מעל 20 שנה בתחום שמלות כלה ומחוכים.