שמלות כלה קצרות

שמלות כלה קצרות, או יותר נכון שמלת כלה קצרה תוכלי לתפור בהזמנה אישית

שמלת כלה קצרה בעבר נמצא דמיון מובהק שאין להתעלם ממנו בין כל שמלות הכלה שעמדו לרשות הכלות ליום כלולותיהם, שמלות כלה ע”פ מיטב המסורת, שהמאפיין הבולט בהן, שהן נראות כגוש של קצפת לבנה ולא עוד, ומכך קיבלו את הגושפנקה לשמן הלא מחמיא “שמלות קצפת”.

שמלת כלה קצרה לעומת זאת, כיום, אדרבא ואדרבא ישנו רפרטואר עשיר מאוד של סגנונות ועיצובי שמלות כלה מהודרות ומעוררי השראה ומפעמי לב העומדים לרשות הכלות ולבחירתן, כגון שמלות כלה נפוחות, ארוכות, צמודות, כפריות, קלאסיות, שמלות כלה קצרות ועוד.

שמלות חתונה קצרות: נוסף על כך בעשור האחרון נעשה שימוש רחב מאוד בבדים גמישים המעלים את אפשרויות העיצוב גם לכלות מלאות וגדולות, ולאו דווקא רק לרזות שביניהן, להראות שופעות יופי והדר בל ישוער ושאי אפשר להעלותו על הדעת. כמו כן, נוספו צבעים לשמלות הכלה מעבר לצבע הלבן השליט, שהייתה לו הגמוניה עצומה בכל הקשור לשמלות הכלה בעבר.

שמלות כלה קצרות הן פועל יוצא של הטרנד שכבש את העשור האחרון, ומיועדות לכלות שהתברכו ברגליים המעוצבות למשעי, והסגנון של שמלות כלה קצרות החושפות את קרסולי הרגליים ובעלות כתפיות דקות – מחמיא ומכביר להן יופי וחן עוצר נשימה. כפי שציינו קודם לכן, הימצאותם של בדים גמישים מאפשר מראה מהודר גם לכלות המלאות במעט העוטות עליהן שמלות כלה קצרות.

מאפיין שמלות כלה קצרות שהן פשוטות ומינימליסטיות התפורות מבדים עדינים ורכים, כגון בד התחרה והכותנה. שמלות כלה אלו עשויות משכבה אחת ונועדו לעונת החמות, בנוגע לארצנו, הרי שמדובר כמעט בכול ימות השנה.

שמלת כלה קצרה היא מעודנת שמלות כלה מסוג זה, מרשימות ומהודרות ביופיין עוצר הנשימה, הודות למחשבה הרבה שהושקעה בתהליך עיצובן. מכל מקום שמלת כלה קצרה, בשונה משאר שמלות הכלה – יופייה של הכלה העוטה שמלת כלה קצרה עומד בפני עצמו ומקרין על השמלה ולא ההפך, כפי שהדבר בא לידי ביטוי בשאר השמלות.