שמלות כלה לא יקרות

מחפשת שמלת כלה לא יקרה

אחד הסממנים המצוי במרכז העשייה של מאורע החתונה, הנו שמלת הכלה שעיניי כל הילדות  נשואת אליה בתקווה שבבוא העת, גם הן יעטו  עליהן שמלה מהודרת ומרהיבה.

קיים רצון העז לערוך את החתונה, כחתונת המאה, והכלה תעטה עליה את שמלת כלולותיה, פרי דמיון וחלום ילדותה המעטרת ומפארת, ונותנת לה תחושה של עונג ונעימות, נוחות ורוגע והופכת את הכלה למלכת הערב, רצון זה נחלת כלל הכלות עלי אדמות.

על אף הרצון קיים להגשים חלום וכמיהה נשגבים, לעתים יש פער בין הרצוי למצוי, המציאות חזקה לאין ערוך מהרצון, אולם יחד עם זאת, ומצד שני, נאמר (אין דבר העומד בפני הרצון).

בין המוטיבים הללו יש את שביל הזהב, שהוא שביל הביניים, קרי יש למצוא את האיזון הנכון הנותן מענה  לחלום ומחובר למציאות, דהינו שמלות כלה לא יקרות במחירים שווים לכל כיס  ומצד שני מהממות ומפעימות, איך זה הולך יחד? תתפלאו, הולך גם הולך…

בחברתנו כבכול חברה שהי ישנם בעלי אמצעים היכולים להרשות לעצמם ככל העולה על רוחם, מנגד, ישנם אנשים שאין ביכולתם וידם אינה משגת שמלת כלה חלומית המעוצבת בידי מעצבים מהשורה הראשונה שלא תמיד מחייבים את המציאות, ישנה קבוצה נוספת של כלות, שממניעים אישיים, אמונה ואידיאולוגייה המעדיפות שמלות כלה לא יקרות על פני שמלות כלה במחירים מטורפים.

בהקשר להשגת שמלות כלה במחיר זול, ומצד שני, מהממות ומאדירות שעונות לטעמך ולרצונך, נאמר המשפט הבא: יגעת ומצאת, תאמיני.

האופנים להשגת שמלות כלה במחיר סביר: ניתן לרכוש שמלות כלה לא יקרות מקולקציית של השנה שחלפה, שמלות כלה זולות  מעודפים, עיצוב שמלות כלה לא יקרות אצל תופרת מקצועית עם דגם מובנה מראש, קניית שמלת כלה יד שנייה ותיקונה במידת הצורך או/ו לשכור שמלות כלה לא יקרות.

שמלות כלה זולות, שמלה שנקנתה במחיר מוזל, אינה מעידה על נראות נחותה בהכרח. לעתים קרובות נראות שמלות כלה לא יקרות מרהיבות ביופיין בעשרות מונים על-פני , ומציגות והופכות את הכלה לזוהרת ולמלכת הערב ואינן נופלות משמלות כלה יקרות.

צוות בוטיק רינה בהיר המתמחה בעיצוב שמלות כלה, לכלות רבות, שההתפעלות מהן נשמעה מפי כל באי החתונה והציג את הכלה  ביומה המאושר עלי אדמות – כמלכת הערב.