שמלות כלה לא חשופות

שמלות כלה לא חשופות, לא רק לדתיות

כיצד לדעת שהשמלה שבחרת מתאימה
קיימים מספר פרטים שכל אחד זוכר מחתונה בה הוא מבקר, קבלת הפנים, האולם, האווירה, המוסיקה, הקינוח ואת אחד הדברים החשובים זה כמובן שמלת הכלה.

שמלת כלה זהו סמל החתונה. שמלת כלה אשר תעוצב בצורה המחמיאה ביותר לכלה תשאיר חותם עמוק אצל האורחים השונים ויהווה עוד פלוס בזיכרונם.

גורם משמעותי לא פחות הוא תחושת הכלה בשמלתה, כלה אשר שמלתה תחמיא לה, תתאים לה, ותהיה בדיוק השמלה עליה חלמה כל חייה, תגרום לכלה להיות משוחררת וקלילה ומעבר לכך, תבטיח כי הכלה תעסוק בשמחה הטהורה ביום המיוחד שלה, יחד עם בעלה הטרי.

כדי לבחור ולעצב את שמלת הכלה המיועדת ישנו תהליך מסוים אותו כל כלה עוברת, החל מהלבטים באיזו שמלה לבחור ועד לבישתה של השמלה ביום החתונה, כאן אנו ננסה לעזור מעט להתמודד עם אותם לבטים והחלטות.

שמלת כלה עם מחשוף, פחות מתאימה לכלות צנועות, צילום סטודיו בלבן

כיצד לבחור את השמלה המתאימה

כיום, אנחנו נמצאים בתקופה בה הכול נגיש וכמות המידע היא בלתי מוגבלת, אנחנו יכולים לראות דגמי שמלות כלה מכל העולם, החל מהמזרח הרחוק ועד למערב, עם זאת, הבעיה היא בסינון שכן מבחר רב מדי אינו בהכרח מקל על מלאכת הבחירה, אלא עשוי אף להעלות תהיות רבות, כדי להחליט ולהינעל על השמלה המתאימה מומלץ בדרך כלל, לבחור בסגנון הרצוי.

כיצד לדעת שהשמלה שבחרת מתאימה?

מבחינת סגנונות קיימים, נציג כמה בולטים: הסגנון הקלאסי, זהו סגנון אלגנטי אשר מדגיש את קווי הגוף והקימורים, עם זאת, לעתים הוא עשוי להראות מתאמץ מדי ולדרוש מספר רב של שינויים והתאמות.

סגנון נוסף מוכר, הוא סגנון שמלות כלה וינטאג’. זהו סגנון הפונה לכלה אשר רוצה סגנון קליל, נוח ועם אפשרויות עיצוב מגוונות בדגש על שמלות כלה לא חשופות. סגנון אחר שככל הנראה פגשתן, הוא הסגנון הוויקטוריאני.

הסגנון ניתן לזיהוי בזכות חישוקים בשמלה ומראה בולט של הכלה, עם זאת, הוא פחות פופולארי בתקופה האחרונה.

כמובן קיימים סגנונות נוספים, אך כאשר תרצי שמלת כלה שתוכלי לעשות לה מניפולציות אישיות, אלו הם הסגנונות העיקריים.

בחירה נוספת אותה את צריכה לעשות, הוא מידת הצניעות של השמלה. לדוגמה, שמלות לא חשופות תדרושנה השקעה באלמנטים אחרים כדי להתבלט, בין אם זה בחירת הגזרה הנכונה, סוגי שרוולים ועוד.

לחצי למידע נוסף על שמלות כלה לדתיות

כדי להיווכח שהבחירה שעשית היא הבחירה הנכונה, עלייך לבחור מעצבת שתדע להתאים לך את הסגנון ברגע שתראה אותך. כיום קשה למצוא מקומות בהם תוכלי גם לעצב שמלה שמתאימה לך בדיוק וגם עם מחיר מתאים, למזלך אכן קיים מקום כזה והוא נמצא בלב תל אביב, זהו הסטודיו של המעצבת המוכרת רינת בהיר. הסטודיו של רינת בהיר, הוא אחד מהמקומות המוכרים בעולם עיצוב שמלות כלה. בזכות עיצובים מדהימים, יחס אישי של אנשי הצוות ומחירים הוגנים, אפשר למצוא אינספור לקוחות מרוצים וממליצים רבים. רינת בהיר, היא בעלת תואר בעיצוב ובעלת ניסיון רב שנים בתחום שמלות כלה ומתמחה בין השאר בעיצוב שמלות לא חשופות וצנועות אשר יתאימו לדרישותייך כך שתראי מדהימה ומיוחדת ביום חתונתך.

את מוזמנת להתקשר לתאום פגישה, טלפון -072-3935745

שמלת כלה ללא מחשוף, צילום סטודיו בלבן