שמלות כלה וינטאג´

שמלות כלה וינטאג´ במגוון רחב תוכלי למצוא כאן באתר

הגיע מבחר ענק של עיצובים בסגנון וינטאג’ המעוצבים על ידי רינה בהיר בייחודיות ובעיצובים מיוחדים שתוכלי לראות רק בסטודיו של רינה.
סגנון הוינטאג’ מאפשר לך ולמעצבת מגוון רחב של עיצובים, לכן חשוב לדעת ולהבין היטב את הסגנון כדי להתאים את השמלה לאופי הכלה.

סגנון הוינטאג’ יכול להיות מודרני ויוקרתי ועדין להישאר תחת ההגדרה של וינטאג’, מעבר לעיצוב ולתפירה המקנה את הסגנון, ישנה חשיבות רבה לבחירת הבד, במיוחד כשמדובר על סגנון וינטאג’, אנו נלווה אותך בכל שלב של התהליך, נייעץ לך ונעזור לך בבחירה, אך תמיד, הבחירה והטעם יהיה שלך.

את מוזמנת להשאיר לנו הודעה כאן באתר ואנו נחזור אליך בהקדם לתיאום פגישה עם רינה.

מאפיינים בסגנון וינטאג | מחיר שמלת כלה וינטאג | מאפייני הוינטאג

תמונה של שמלת כלה וינטאג מדהימה של המעצבת רינה בהיר
דגם קייטלין
דגם אדל פרטים ומחיר ניתן לראות בעמוד קולקציות
תמונה של שמלת כלה וינטאג של המעצבת רינה בהיר
דגם אנג’לינה

דגמי שמלות שמלות כלה וינטאג’ בעיצובים חדשים מדהימים

שמלות כלה בסגנון וינטאג’ קלסיות, הן הטרנד החם ביותר בתחום שמלות כלה.

וינטאג´, בניגוד לרטרו, אינו דווקא בגדים ישנים כמו שזה נשמע, על פי תקופה מסוימת אלא דווקא עיצובים בלתי נשכחים, קלסיים, שחוזרים לאפנה ומשמשים מעין אפנת עילית בסגנון מיוחד ואמות מידה לטעם טוב בעיצוב. בחלונות הראווה של סלוני הכלות ניתן למצוא המון שמלות כלה בסגנון וינטאג’ מתקופות שונות ובסגנונות שונים.

רינה בהיר מציגה שמלת כלה וינטאג משולבת חלק עליון תחרה
דגם ג'ואנה
דגם אנג’לינה פרטים ומחיר ניתן לראות בעמוד קולקציות
שמלת כלה וינטאג דנם מיוחד של רינה בהיר, עברו לגלריית תמונות
דגם קרוליין

שמלות כלה וינטאג’, ניתנות למכירה, להשכרה, או לעיצוב באופן אישי, תלוי בכלה עצמה.

מאפיינים בסגנון וינטאג’

שמלות כלה וינטאג’ הן יפות ועדינות אך מעוטרת בקישוטים ופיתוחים מיוחדים, ההרגשה אותה מקבלים כשצופים בשמלת כלה וינטאג’, היא של על זמניות, של נצח, של אופנה עילית ושל ייחוד.

מאפיין שני של שמלות כלה וינטאג’ הוא הנועזות

כלות מעזות ללכת למקומות שבהן שמלות כלה קלסיות לעולם לא תוכלנה להגיע, גזרות מיוחדות ולא שגרתיות, אלמנטים של משי, תחרה ושיפון, צבעים אמיצים הם חלק מהמסורת של הסגנון. סגנון וינטאג’ זו אמירה עיצובית מפורשת, כלה הבוחרת בסגנון וינטאג’ מודעת לכך שקיבלה החלטה אפנתית נועזת, היא מוכנה להתבלט ולהראות את הבחירה שלה בפני כל האורחים בחתונה. סגנון הוינטאג’ מאוד מתאים לתקופה הנוכחית, שכן הן מעבירות את הכוח מהשמלה עצמה אל הכלה, הכלה היא זו הבוחרת כיצד להיראות, בוחרת להבליט את אופייה הייחודי ולהיות באור הזרקורים. שמלת כלה וינטאג’ אצל רינה בהיר זה עולם בפני עצמו.
תמונה של שמלת כלה וינטאג בעיצוב עכשיוי
דגם סלין
דגם סלין פרטים ומחיר ניתן לראות בעמוד קולקציות
תמונה של שמלות כלה וינטאג בעיצוב מודרני של רינה בהיר
דגם טליה


רינה בהיר מהמובילות בתחום עיצוב הוינטאג’, השנה הזו 2018 רינה מציגה חוויה של עיצובים בסגנון וינטאג’, בעדיפות גדולה לאור הביקוש הרב בתקופה האחרונה. רינה משתמשת באלמנטים רבים מתחום הוינטאג’ כמו: תחרות, מפתחים, אביזרים מעניינים וגזרות אלגנטיות ולא שגרתיות.

חזרה ללמעלה Δ

מחיר שמלת כלה וינטאג

כפי שתוכלו לראות בקולקציה החדשה, מאפייניו בולטים כמעט בכל העיצובים. מדובר על שילוב של רומנטיקה וסגנון וינטאג’ ממקורות שונים ומגוונים. השמלות של רינה בהיר משקעות ומאתגרות כל כלה שרוצה להיראות הכי מיוחדת ויפה שהיא יכולה, סגנון שהוא פתח לעולם אחר, נועז יותר.

שמלת כלה וינטאג’ ייחודית במחיר שפוי

ההתרגשות מפלסת דרכה בבטחה ועולה אל הפסגות הגבוהות ברמת ההצפה הרגשית, פסגות האושר, הרי מן המפורסמות הוא, שהחתונה מחברת בין שתי נשמות, שמועד התמזגותן הגיע, ככתוב בבראשית ב’, כ”ד “על כן יעזוב איש את אביו ואמו ודבק באשתו והיו לבשר אחד”.

החתונה מהווה את שיא תהליך הקרבה, זו יונקת את עצמתה מכוח האהבה המוענקת בהדדיות, קרבה זו הנה התגשמות חלומות פז וכמיהה נכספת, איחוד הרמוני ומושלם לבחיר לבך, יתממש במלואו.

שמלות כלה כלה וינטאג’ צמודות בעיצוב אישי

תמונה שמלות כלה וינטאגישנה צפייה רבה ליום החתונה, אמנם יום החתונה מורכב מאוד שבו פרטים רבים שיש לתת עליהם את הדעת באופן הפרטני ביותר, אלא שברור לחלוטין וללא ספק ניתן לומר, מכול האלמנטים המהותיים ממרכבי החתונה הרבים מספור, ישנו פריט אחד ומיוחד המקנה ומעניק לחתונה את הנופך המיוחד והמהותי ביותר ולו ההגמוניה וזכות היתר לשמלת כלה בסגנון וינטאג’ הישנה, חדשה, המעניקה נועם ונוחות הרצויים ומהווים תנאי הכרחי ביום החתונה ובערב החתונה.

כמה מילים על מהו המושג וינטאג’?

וינטאג’ מתייחס לביגוד עתיק שיוצר ועוצב בתחילת המאה ה 20, אשר נלקח מתחום היינות, המורה ומכוון על שנת בציר ענביי יין משובחת, וכמו שהיין משתבח עם השנים, כך גם ביגוד, הדרה אינו פג עם השנים, אלה הולך ומשתבח עם השנים.

שמלת כלה בסגנון וינטאג’ בדרך כלל היא בעלת מראה איכותי והגמוני הנוהג בהקפדת יתר, הנה שמלת שעוצבה על רקע סגנון עיצוב שהיה נהוג בשנות ה 20 של תחילת המאה ה 20.

השנים בהן החל הקולנוע וקרנן של רקדניות ושחקניות מדהימות וחושניות, עלה בהתמדה ומעצבים בעלי שיעור קומה שידעו להקרין את החושניות הנשית דרך שמלת כלה וינטאג’.

מאפייני הוינטאג ייחודית במחיר שפוי

המאפיינים הבולטים של שמלות כלה וינטאג’ שהן מקרינות נוסטלגיה, רומנטיקה ומשתלבות בהרמוניה מושלמת עם הסביבה המתאימה.

גווני הבדים של סגנון וינטאג’ הינם: קרם, אפרסק ושמנת.

את סגנון וינטאג’ ניתן אף לייחס לרפרטואר השמלות הקלסיות. קווי המתאר מאופיינים בקווים עדינים העוטפים ומונחים ברכות על גוף הכלה ומבליטים את יופייה הנשי.

אין ספק שבאזור תל אביב והמרכז הסלון כלות של רינה מציע את דגמי שמלות וינטאג’ המדהימות ביותר…

לצפייה בתמונות מיוחדות וייחודיות, היכנסו לצפייה באתר למחלקת קולקציות גלריית תמונות, ואל תחמיצו פגישת ייעוץ חינם עם רינה בהיר

ממש בימים אלה מציגה רינה קולקציה נוספת של מבחר דגמי שמלות כלה וינטאג’ חדשות לשנת 2018, כאן באתר ובסטודיו.

התקשרו עכשיו לרינה בהיר לקבלת פרטים 072-3935745