קטגוריות ומחירים

מדריך לשמלות כלה קטגוריות ומחירים, שיקל עליך מאוד את המשימה וההחלטה לבחירת שמלות כלה לפי קטגוריות וטווח מחירים.

כפי שבטח כבר שמעתן רינה בהיר מעצבת שמלות כלה איכותיות במחירים המתאימים לכל כיס. לאחר בדיקות רבות ומחקרים רינה פיתחה טכניקות הן מבחינה עסקית ומסחרית והן מבחינת זמן ועלויות הייצור של שמלות כלה איכותיות המאפשרות לה לייצר ולעצב שמלות כלה במחירים המתאימים לכל כיס . יש כאלו שיגידו כי רינה בהיר כמותג פונה דווקא לשוק השמלות הזולות אך כל מי שביקרה בבוטיק השמלות כלה רינה יודעת כי מדובר בחומרים מאוד איכותיים ובתפירה מדוקדקת המלווה בעובדת יד המשלבת את הטכניקות של שלנות ה – 2000 יחד אם הטכניקות המיוחדות של תחילת המאה בקודמת. טווח המחירים לרכישת שמלות כלה בבוטיק שמלות כלה של רינה בהיר.

רחב מאוד וכל זאת תוך כדי שמירה על סטנדרטים גבוהים עליהם נפרט בהמשך לכל אורך הדרך. יש לציין שיחד אם טווח המחירים הרחב הקיים בבוטיק שמלות כלה רינה בהיר. גדולתה של רינה נקרת בכך שבכל קטגוריה רינה תמיד תהיה זולה יותר ממתחריה המוכרים/מעצבים שמלות כלה באותו הסטנדרט ופה כמובן במידה והתחברת לסגנון העיצוב המיוחד של רינה. אצל רינה בהיר יש 4 קטגוריות עיקריות של שמלות כלה הכוללות טווח מחירים שונה וזאת כדי לתת לך הכלה את האפשרות לשלוט בתקציב השמלה שלך וכדי שרינה תוכל להתאים עצמה לצרכייך האישיים. אז מה הן ארבעת הקטגוריות ומה מבדל את רינה בהיר ממתחריה? בשמלות כלה זולות קטגוריה זו מדברת לקבוצת שמלות כלה רחבה מאוד, שמלות כלה מדגמים קיימים בחצי מחיר.

לרינה בסטודיו יש מעל 400 דגמים שהושכרו בעבר ונתפרו בעיצוב אישי לכלות שחיתנה בעבר, מדובר על שמלות כלה להשכרה במחירים של בין 2500 ל – 4000 ש”ח, תכלס המידה ואין תיקונים או תוספות מדובר על המחיר נמוך, כ 2500 ש”ח להשכרה מהקולב, מדובר בשמלות כלה איכותיות הנראות כחדשות ללא כתמים או קרעים למיניהם כל שמלת כלה שהוחזרה מכלה עבר ניקוי יבש ותיקונים על מנת שלכלות עתידיות המחפשות שמלות כלה זולות ואיכותיות תהיה את האופציה ויוכלו למצוא את הפתרון הזול אצל רינה במידה ותהיי מעוניינת בתוספות או התאמה של מידות רינה מחשבת את עלות התיקון לפי כמות חומרים שיש להוסיף פלוס שעות עבודה של התופרות שלה ומוסיפה את מחיר העלות.

כיום קיימים בשוק שמלות כלה מעצבי שמלות כלה רבים באזור המרכז הפותחים מותגים זולים או מתעסקים ביבוא ויש כאלה שמרחיקים ופותחים אאוטלט כאלה או אחרים וההבדל הגדול מאוד שיש בינם ובין רינה בהיר הוא שאצל רינה תיקון והתאמת השמלה הקיימת לצורכי הכלה נשאר באחריות רינה בהיר והיא זאת שמתחייבת לך להוציא אותך ביום חתונתך בשמלת כלה מושלמת. מיותר לציין שמדובר בשמלות כלה שנתפרו בעבודת יד העשויות מחומרים איכותיים ויוקרתיים שחלק גדול מאוד מהן כוללות מחוכים ומחטבים מורכבים ואיכותיים המיוצרים ע”י רינה . (מדובר על שמלות כלה בהשכרה בלבד ללא רכישה)

מומחי אופנה מהמובילים במדינת ישראל טוענים כי שמלות כלה חדשות הנתפרות בעיצוב אישי מחומרים מקבילים המושכרים ברחבי דיזנגוף וחצרות יפו המתחברים לאותו הז’אנר נמכרות בסביבות ה – 10000 ש”ח רינה גאה להציע לכלות פתרון זול אך איכותי ובכך בנוסף להיותה מעצבת איכותית ורעננה היא בעצם מובילת שוק השמלות הכלה הזולות כיום במדינת ישראל.

שמלות כלה בעיצוב אישי ותפירה מחדש להשכרה, אם עיינתם במגוון הקולקציות המוצג באתר כנראה שאת הקו והסגנון אליו רינה מתחברת כבר קלטתן. מרבית מעצבי שמלות הכלה בארץ ובעולם יוצאים בכל שנה אם קולקציית שמלות כלה חדשה, הגדרתם לתפירת שמלת כלה מחדש המותאמת באופן ישיר לכלה היא מתן האופציה לבחור מספר דגמים ובסופו של דבר לצמצם את האפשרויות לדגם אחד אליו הכלה מתחברת ולתפור אותו בהתאמה ישירה למידותיה של הכלה.

לדברי מדובר בשיטה עובדת שנים ומתאימה לכלות רבות הרוצות להבין מראש איך תראה עליהן השמלה המוגמרת.יחד אם זאת אחד הדברים המייחדים את רינה ומעניקים לה ערך מוסף ענק הוא היכולת שלה לעצב לכל כלה שמלה שונה בעיצוב חדש כך שכל כלה שתזמין עיצוב אישי תקבל ליום חתונתה שמלת כלה יחידה ומיוחדת במינה שאין זהה לה, בנוסף רינה משתפת את הכלה המעוניינת בעיצוב אישי בכל התהליך משלב הסקיצות לבחירת הבדים ועד להתאמת האקססוריז המותאמים לשמלה ביום המדידה האחרון.

בקיצור רינה עושה נותנת לך את שתי האופציות אך מתייחסת באופן שונה לעיצוב אישי לבין תפירה מחדש אצל רינה לא מתאימים מידות ו”מחליקים” את הכלה על פס הייצור על שמלה היא עולם ומלואו.

טווח המחירים להשכרת שמלות כלה מסוג זה ינוע אצל רינה בין 4500 ש”ח, ל 6000 ש”ח, המחיר משתנה בהתאמה ישירה לבחירת הבדים והתחרות במידה ותבחרי תחרות איכותיות ובדים יקרים המחיר יגיע למקסימום המוגדר לתפירה ועיצוב מחדש במידה ותהיי מעוניינת לרכוש את השמלה למזכרת תתווסף עלות של עד 1500 ₪ לעלויות שפרטנו קודם. ממוצע המחירים של מעצבי שמלות כלה מתחרים מאותו הז’אנר הממוקמים ברחבי תל אביב ינוע בין 7000 ש”ח ל 11000 ש”ח

שמלות כלה בעיצוב אישי ותפירה מחדש מבד משי למכירה בלבד, משי הוא בעצם אחד הבדים היותר יקרים ונפוצים בתחום שמלות כלה, מדובר בבד מרהיב ביופיו בעל מרקם נדיר. מגע בד המשי הוא מהנעימים ביותר משקלו קל באופן יחסי משאר הבדים, מדובר על בד חמים העשוי מסיבים צפופים, מצוין לחתונת חורף, רינה ברמה האישית מאוהבת במשי אך אינה ממליצה על הבד לכלות הסובלות מחום. שמלות כלה ממשי מדהימות ביופיין אך לא מומלץ לרכוש שמלות אלה בדגמים קיימים מכיוון שלרוב קשה מאוד לבצע התאמות באופן מהותי בשמלות מסוג זה. לכן רינה אינה משכירה שמלות כלה מבדי משי והיא מעצבת ותופרת מחדש שמלות כלה מסוג זה למכירה בלבד.

מחירים שמלות כלה ממשי בסטודיו של רינה בהיר 7000 ש”ח למכירה בלבד.

מתחרים מאותו הז’אנר באזור תל אביב : בין 10000 ש”ח במינימום ל 18000 ש”ח במקסימום, כל מחירי השמלות אצל רינה בהיר כוללים הינומה והשאלת תכשיטים ואקססוריז ללא תשלום נוסף.
על מנת ליצור לך את החוויה המלאה ולשמר את היחס האישי, יש לתאם פגישה מראש עם רינה או אחת המעצבות המוכשרות שלה בטלפון. 03-6855582
הפגישה הראשונה כאג’נדה אצל רינה על מנת שתהיי שלמה אם ההחלטה היא פגישת הכרות ללא תשלום שמטרתה יעוץ והכוונה.
בהצלחה,
רינה