סיפור החתונה של עמית אלבז

סיפור החתונה של עמית אלבז
איך ואיפה הכרתם?
יהונתן ואני סטודנטים לרפואה באוניברסיטה בהדסה עין כרם. הכרנו בנסיעת אוטובוס היינו מוכרים אחד לשני כי למדנו ביחד באוניברסיטה ובבית הוא מנתניה ואני מפרדסיה אז הפרצופים היו מוכרים. החלטנו לנסוע ביחד הביתה בסוף שבוע להורים כי אנחנו באותו הכיוון. היינו מדברים כל הנסיעה היו לנו שעתיים לכל כיוון ואחרי חודש של נסיעות משותפות והרבה שעות של שיחות ביחד הגענו למסקנה שאנחנו לא רק חברים ואולי ננסה להיות יותר מזה יצאנו לדייט שזה היה ממש מצחיק כי לא הפסקנו לדבר כל הזמן . יצאנו בירושלים וטיילנו במשכנות שאננים באזור תחנת הרוח האזור ממש רומנטי ברקע העיר העתיקה לא קרה כלום בדייט אבל כן רצינו להמשיך את הקשר.

כמה זמן אתם ביחד?
שש וחצי שנים.

מי הציע נישואים ואיך הייתה ההצעה?
יהונתן הציע ביום ההולדת שלי. היינו בשוק מחנה בירושלים והוא שלח אותי להמציא קוקטייל (אני מאוד אוהבת קוקטיילים) שיתפתי אותו במרכיבים בזמן שסיפרתי לו על המרכיבים הוא הביא לי צלחת מלאה תותים והאכיל אותי ומתחת לאחד התותים התחבאה לה קופסא עם הטבעת הוא כרע ברך והציע הופתעתי כל כך שצחקתי ידעתי שזה יקרה בקרוב אבל הייתי מופתעת ממש ומההתרגשות יצא לי צחוק
הוא שם לי את הטבעת הוא שאל האם תסכימי להיות אישתי וכמובן אמרתי שכן…

איך בחרת את השמלה ומה היה לך חשוב בבחירת השמלה?
הלכתי להרבה מקומות ולא ממש ידעתי מה אני רוצה. גם לא ממש התחברתי לאף מקום היה מקום אחד שהיה יחסית זול אבל לא התחברתי לסגנון והייתי מיואשת כמעט סגרתי בליט ברירה ואז גלי חברה שלי שעשתה אצל רינה את השמלה אמרה לי ללכת אליה לנסות אהבתי גם את הסגנון וגם את הגישה הרגשתי שאינה הייתה גם מקצועית וגם איכפתית למה שאני רוצה ומרגישה. המחיר היה ממש הוגן שזה גם היה חשוב לי.

איך הרגיש תהליך התפירה?
תמיד היה מרגש וכיף. רינה הייתה נעימה וקשובה לצרכים שלי אפילו מבלי שממש הצלחתי להביע את מה שאני רוצה היא קלעה לטעם שלי.
היה חשוב לי לבוא לבד כדי שהשמלה תצא כמו שאני רוצה מבלי השפעה מחברות ובנות משפחה דווקא בגלל שאני בחורה לא החלטתית רציתי להיות הכי נאמנה לעצמי.
מסקנות לכלות טריות: להנות מהתהליך ולזכור שזה רק יום אחד. מה שחשוב זה רק בני הזוג. לא לתת למשפחה וחברים לשנות לכם את מה שאת רוצים. זה היום שלכם ואתם תזכרו אותו גם אם אתם רוצים חתונה טבעונית למשל לכו על זה כולם ישמחו בשבילכם בסופו של דבר.
ולכו לרינה!

מי עשה לך את האיפור ואיפה התארגנם?
היה לי חשוב שזה יהיה טבעי ועדיין וישקף אותי. היה לי פנצ’ר ברגע האחרון עם מאפרת ולבסוף הכל הסתדר. בחרנו להתארגן בבית. אנחנו מאוד אוהבים את הבית שלנו וזה ממש משתקף בתמונות ההתארגנות שלנו היה חשוב לי להרגיש את מי שאנחנו באמת.

איך בחרתם את הטבעות נישואין?
עשינו אצל מי שעשה לי את טבעת האירוסין. ירמי לפיד שמו מדאימונד האוס מהבורסה. הוא ממש מקסים והמחיר שווה. עשיתי ליהונתן הפתעה וחרטתי את תאריך הנישואין על הטבעת והוא היה דיסקרטי המקסים.
איפה התחתנתם?
בחוות דרך ארץ זה היה גן עם המון עצי פרי וחורבה קטנה הכל היה מואר ומיוחד
איפה בחרתם להצטלם ומי היה הצלם?
הצלם היה אביב נווה. המיוחד בו שהוא תפס רגעים טבעיים ולא צילומים מבויימים. רצינו להרגיש בנוח ולא לעשות את התמונות הבנאליות כמו כל הצלמים. הצטלמנו הבוסתן בעין כרם מקום טבעי רומנטי ומקסים. זה המקום שגם התאהבנו כך שזה היה ממש טבעי לחזור לשם ביום כלולותינו.

ספקים נוספים מומלצים:
התקליטניות לחתונה היו מחברת גרובית הגיעה תקליטנית בשם אמי יחד עם מתופפת וסקספונית והן ממש הרימו את המסיבה ועשו ממש שמח. היינו ממש מרוצים מהן

עדי שוזרת החלומות שהייתה אחראית גם על הפרחים על השולחנות וגם על שזירה של פרחים לאורחים.

IMG-20180820-WA0030