סיפור החתונה של ספיר ודודי

שם הכלה:
ספיר כהן
שם החתן:
דודי ברג’יק
תאריך החתונה:
7.6.2015

איך ואיפה היכרתם?

הכרנו במועדון ה”לונה” בחיפה באוקטובר 2008 ומאז אנחנו יחד 🙂 הייתי לפני צבא והוא היה חייל. ניהלנו מערכת יחסים בשלט רחוק כשהיינו נפגשים כל סוף שבוע. שנינו גרנו בצפון אבל אני בגליל מערבי והוא בטבריה. עם הזמן כשהשתחררנו עברנו למרכז ובארבע שנים האחרונות אנחנו גרים יחד. עברנו יחד לפני צבא, את הצבא, השחרור וההתאקלמות באזרחות.

כמה זמן אתם ביחד?

כמעט 7 שנים.

מי הציע נישואים ואיך הייתה ההצעה?

דודי הציע לי באילת, במלון החלומות הרודס ויטאליס, זו פעם ראשונה בחיים שבאמת הוא הצליח להפתיע אותי מבלי שגיליתי את ההפתעה מבעוד מועד. הוא הציע ב24.10.2014 בדיוק ביום שבו חגגנו 6 שנות זוגיות. הגענו למרפסת מקושטת של החדר עם נרות, בלונים ושמפניה. יש לציין שהוא הצליח להסתיר את זה ממני בכישרון רב. לפני שנכנס כיפור הוא הלך עם חברה שלי לקנות לי טבעת ולא הצלחתי להבין למה הוא מתעכב כל כך, כמובן שלמרות התהיות שלי הוא לגמרי הצליח להפתיע.

איך בחרת את השמלה ומה היה לך חשוב בבחירת השמלה?

השמלה שהתחתנתי איתה היא דגם פרנסין והיא השמלה הראשונה שמדדתי. אני לא מסוג הכלות שאוהבות לכתת רגליים ולהסתובב בכל אזור גוש דן. הרגשתי בה נסיכה מהשנייה הראשונה. הכי חשוב היה לי שאוכל להתנהל איתה בקלות (וגם לעשות פיפי בלי עזרה חחח), שתהיה קלה, נוח ללבישה, לא יקרה ובעיקר מיוחדת עבורי.

מה היה לך חשוב באיפור ובשיער ? 

את האיפור והשיער עשו לי אהוד וליטל אלבז המקסימים. התארגנתי במלון בוטיק “טמפלרס” במושבה הגרמנית, הואיל והתחתנו בהינומה. היה חשוב לי שהאיפור והשיער יהיו עמידים, לא יתפרקו מהר, שלא אראה מעושה מידיי וש/לא אראה פשוטה מידי. אין ספק שהם עמדו במשימה בהצלחה רבה.

איך בחרתם את טבעות נישואים?

אני תוך שנייה בג’קסון בבורסה ודודי קצת הסתבך עם זה. כמו עם השמלה- ברגע שאהבתי משהו אני לא מחפשת להתרשם מאוד דברים כי זה סתם מבלבל. הצוות בג’קסון היה מקסים ונהננו מאוד מהבחירה.

באיזה גן או אולם התחתנתם ומה לדעתך מייחד את המקום?

התחתנו ב”הינומה” בנשר (חיפה). בגלל שהמשפחה שלי מגליל מערבי, שלו מגבעתיים וקצת מטבריה אז רצינו מקום שיהיה באמצע וקרוב לכביש 6 כדי שיהיה נוח לכל הצדדים. הינומה מקום מקסים, מהרגע הראשון ידעתי שיש לי על מי לסמוך. פינקו אותנו, מילאו אחר כל הבקשות שלנו והיו לגמרי מדהימים. ברי סלע המהמם היה האדם שליווה אותנו לאורך כל התהליך ואין ספק הפך את היום הזה לבלתי נשכח עבורנו.

איפה בחרתם להצטלם לפני החופה ולמה דווקא בחרתם את המקום הזה ומי היה הצלם?

הצטלמנו בכפר אמנים עין הוד וביער בניר עציון. אלה מקומות שהצלם הנדיר שלנו המליץ עליהם ודיי זרמנו. הצלמים שלנו היו מ”וניל צילום בטעם” ובראשם אסי ההורס שהפך לנו את היום הזה להרבה יותר מצחיק וכיפי. הם שיא המקצועיים ועוד כשהתמונות היו מוקרנות על המסכים קיבלנו פידבקים מעולים על התמונות.

מה מתוכנן לירח דבש?

כרגע עדיין לא ידוע, חושבים על משהו בכיוון ספטמבר. אולי מקסיקו או הקריביים. בינתיים בן הזוג שלי עובד בהפניקס שם קיבלנו נופש בחיפה בשבוע הבא ובברצלונה בעוד שבועיים אז ככה שנסיים את הנופשים ונחליט 🙂

במידה ובא לך להמליץ על ספקים שהיית מרוצה מהם במיוחד זה המקום לפרגן.
צילום: וניל צילום בטעם שגרמו לנו לחייך לאורך כל היום והתנהלו בצורה הכי מקצועית שיש.
שיער ואיפור: אהוד וליטל אלבז המוכשרים שתקתקו הכל והיו פדנטיים ברמות.
בר שייקים: המפל של ענבל המהממת שהעשירה לנו את החתונה בייחודיות שלה.
מגנטים: אלי כהן זיקוקין המקסים שדאג להוציא אותנו מרוצים.
דיג’יי: יניב גז המוכשר שאין אחד שנשאר יושב בעקבות האומנות שלו.