סיפור החתונה של נורין הייאם

תאריך החתונה: 29/05/2018

הכלה: נורין הייאם
שם החתן: אורי

זהו סיפור על כלה שלא אהבה תחרה וכמעט התייאשה
אז מסתבר שמאוד קשה למצוא שמלת כלה שתהיה נקייה מאוד ללא תחרות ונצנצים אבל עדיין שתהיה עשירה ושהכלה תרגיש בה כמו נסיכה.

“אתחיל ואספר שאני חושבת שאני כלה ממש ממש קשה יחסית לכלות אחרות. אני לא אוהבת את השמלות שכולן עכשיו לובשות מלאות תחרה שקופות ומנצנצות. אבל אני עדיין רוצה את ה”וואו אפקט”

הייתה לי שמלה בראש מאוד ספציפית שרציתי, עדינה ונסיכותית, חיפשתי וסרקתי את כל האינטרנט שעות על גבי שעות עברתי על כל האתרים של כל המעצבים בארץ שמלה שמלה ולא מצאתי משהו שהוא נקי ועדין כמו שדמיינתי לא התלהבתי ולא התחברתי לשום דבר.

ואז נתקלתי באתר של רינה וראיתי שיש אצלה מגוון רחב של סגנונות וביניהן היו גם כמה עדינות יותר בדיוק כמו שדמיינתי עד שנתקלתי בדגם “הלן” הרגשתי את הניצוץ הזה שחיפשתי בשאר השמלות ואז זה קרה! הרגשתי את הפרפרים והתאהבתי

התקשרתי מיד לרינה ואמרתי לה שאני באה אלי בשביל למדוד רק את הלן וזו השמלה שאני רוצה!

בפגישה איתה מאוד התחברתי אליה, חשוב לי מאוד שיהיה לי חיבור עם המעצבת, אם הייתי פוגשת מעצבת אחרת שלא הייתי מתחברת אליה זה ממש לא היה קורה.

מה שאהבתי אצל רינה זה העדינות שנגעה בי, מיד התחברנו ונוצרה כימייה, גם תהליך המדידות היה מושלם! היה לנו ממש כיף לבוא בכל פעם. גם אמא עשתה את השמלה אצל רינה ושמחתי לחכות לה בכל פעם כי לא רציתי ללכת הביתה, גם אמא הייתה ממש מרוצה!

אני ממש פדנטית ורינה הייתה סופר קשובה, סובלנית נעימה וחייכנית

ביום החתונה קיבלתי ים מחמאות בעיקר על זה שהשמלה נראית מאוד טבעית עלי ואני לא נראית ראילו התחפשתי לכלה. הרבה אנשים אמרו לי ש”זה את”. השמלה גם הייתה ממש נוחה שזה היה לי מאוד חשוב, לא רציתי מחוך שיגביל לי את התנועה ויחנוק אותי, ממש שכחתי שהיא עלי ולא רציתי להוריד אתה בסוף הערב!

השמלה אפילו עדיין תלויה לי על הווילון בחדר מול העיניים ואני נהנית להסתכל עליה.

איך בחרת את האיפור והשיער?
את השיער עשתה לי סאני מתל אביב והאיפור אנסטסיה סופר, הייתי ממש מרוצה! הן היו סופר קשובות נעימות ומקסימות והיה לי ממש כיף איתן באותו היום.

הגעתי אליהן דרך ממאפרת אחרת שרציתי אבל היא הייתה עסוקה ובמקריות רבה יצא שידוך מושלם! הן ישר קלטו את הראש שלי בפגישות ניסיון ויצא מעבר למצופה

את טבעות הנישואין בחרנו ממש מהר ובקלות, רציתי משהו פשוט והלכנו לצורף שבן זוגי מכיר, ידעתי בדיוק מה אני רוצה, מדדתי טבעת אחת והחלטתי עליה ממש מהר.

מי הצלם ואיפה בחרתם להצטלם?
אז הצלם שלנו הוא ירין טרנוס, הגענו אליו דרך הדי ג’י בן גוטר המקסים! והיינו ממש מרוצים! הוא בחר את כל המקומות בהם הצטלמנו לפני החתונה ובגלל שממש סמכנו עליו פשוט זרמנו אתו, הלכנו אחריו לאן שהוא רצה ובדיעבד זה היה ממש חכם! בזכות הניסיון והמקצועיות שלו הוא ישר קלט אותנו מההתחלה  והבין שאנחנו אנשים של טבע ופשטות.

בצילומים הוא היה ממש נעים מקצועי ויצירתי ואין ספק שהוא יודע את העבודה והתמונות מדברות בעד עצמן!

אני ממש בעד לקחת בעל מקצוע לבחור אותו בפינצטה ואז לסמוך עליו ולתת לו לעשות את מה שהוא יודע הכי טוב ועובדה שיצא מוצלח

איפה התחתנתם? ומה לדעתך מיוחד במקום?
התחתנו במערה בבית גוברין, מקום קסום שכובש בפשטות הנעימה שלו, לא רציתי שנדלירים מנצנצים ואווירה של אולם אירועים של פעם, התחושה היא בתוך הטבע עצמו, והתאורה ביחד עם המערה יוצרת אווירה ממש קסומה

לפני שהגענו לבית גוברין ראינו בערך שמונה מקומות, כשנכנסנו ישר ידענו שזה זה… הם היו מקסימים ואדיבים, אני מאוד ממליצה על המקום!

אנשים אמרו שהאוכל היה מעולה וגם בביקורות ברשת כולם מזכירים בהתלהבות את האוכל המעולה שלהם.

במידה ובא לך להמליץ על ספקים נוספים שהיית מרוצה מהם במיוחד זה זה המקום לפרגן:
יערה בר נחום הייתה אחראית על הפרחים שלי של השיער והזר כלה שלי, היא סופר מקצועית!  אפילו היא הכינה גם זרים לגיבוי במקרה שמשהו יתפקשש, ממליצה עליה בחום!

בכלל את כל הספקים שלי בחרתי אחרי מחקר מעמיק וחיפושים רבים מה שנקרא בפינצטה ולא הייתי משנה כלום! אני יכולה לסכם את החתונה בכך שהייתי בסך הכל מאוד מרוצה מהספקים שבחרתי בזכות זה שסמכתי על האינטואיציות שלי והלכתי עם הלב

תמונה של סיפור החתונה של נורין הייאם
תמונה של נורין הייאם ההכנות המרגשות יום הצילומים
תמונה של נורין הייאם ההכנות המרגשות יום הצילומים המדהים
תמונה של נורין, כוח נשי עם המון אהבה
תמונה של נרוין ואורי מתרגשים רגע לפני
תמונה נורין ברגע המרגש ביותר בחייה