סיפור החתונה של חן אסף מועלם

חן דוידוביץ
אסף מועלם

איך ואיפה הכרתם?
אז הסיפור שלנו התחיל ממש כמו בסיפור אגדה אבל ישראלי:) אני הייתי בטירונות הוא היה מ”כ, קופידון ירה וקלע בול למטרה, היינו יושבים בלילות ומדברים שעות על גבי שעות,  בקושי ישנו ומרוב הפרפרים לא היינו בכלל עייפים ,משם דבר הוביל לדבר עד ליום ההשבעה של טקס הטירונות באותו הלילה התנשקנו בפעם הראשונה כשברקע גשם זלעפות, זה היה ממש רומנטי ומאז אנחנו ביחד כבר ארבע שנים.

 מי הציע נישואים ואיך הייתה ההצעה?
היו רצף של אירועים שחיברו אותנו מאוד חזק ואז כעבור ארבע שנים ואחרי אתגרים גדולים שעברנו ביחד כולל טיול גדול של אחרי הצבא שאותו עשינו ביחד, במשך שלושה חודשים התמודדנו עם מצבים שרק חיזקו את הזוגיות בינינו ולאחר מספר חודשים בודדים שחזרנו מהטיול  אסף עבר תאונת אופנוע מפחידה ובמזל ונס גדול הוא ניצל ושבר את שתי ידיו. אני עזבתי את העבודה שלי בכדי לטפל בו, היינו צמודים במשך שלושה חודשים שבסופם ברגע רומנטי בים על אחד הסלעים אסף הוציא לפתע מכתב שהיה ללא ספק הכי מרגש שקראתי בחיי! המילה תודה חזרה על עצמה הרבה פעמים כשלסיום הוא כתב “ועכשיו נשארה לי רק שאלה לשאול אותך” הוא כרע ברך ועם שתי ידיים שבורות הוציא טבעת, והשאר היסטוריה.

איך בחרת את השמלה ומה היה חשוב לך?
בהתחלה רציתי שמלת קצפת כמו של סינדרלה וכשמדדתי כזו שמלה בכל מיני מקומות הרגשתי כמו בתחפושת. הייתי בהרבה מקומות שמדדו לי שמלות כלה  שהיו ממש לא אני הן אמרו לי שאני מהממת בכל השמלות בלי קשר למה שאהבתי והרגשתי והרגשתי שממש מנסים “למכור” לי בכוח, כמעט הייתי על סף יאוש עד שאמא נזכרה ברינה, הסטודיו הראשון שלה בתל אביב היה ממש ליד העבודה של אמא, היא נכנסה לאתר שלה והבינה שהיא תופרת מחדש לכל כלה את מה שהיא חולמת ורוצה, קבענו להיפגש ומאוד אהבתי שהסטודיו ביתי כי היחס היה ממש אישי והאווירה אינטימית הרגשתי שאני לא סתם עוד כלה. מה שבהרבה מקומות אחרים לא חוויתי מדדנו הרבה דגמים ורינה הייתה מאוד סובלנית ומקצועית וכך יצרנו ביחד את הדגם המושלם שלי. בסוף הייתי ממש מרוצה והרגשתי שהשמלה שלי הכי משקפת את מי שאני.

מה היה חשוב לך באיפור והשיער?
מי שעשה לי את האיפור והשיער הוא בן רביבו, חיפשתי הרבה ומכל מיני דוגמאות של מאפרים לא הצלחתי להתחבר לאף אחד. היה לי חשוב שזה יהיה איש אחד. נזכרתי שלפני כמה שנים פנו אלי מהסטודיו של רוית אסף שאדגמן להם כדוגמנית פנים הוא היה המורה לאיפור והיינו כל היום ביחד ראיתי שהוא מקסים. נכנסתי לעבודות שלו ברשת וממש התחברתי לסגנון הטבעי והפשוט שלו, הוא יודע איך להדגיש את היופי הטבעי של כל כלה. כשנפגשנו הוא היה ממש מקצועי ובעצות שלו הוא היה ממש ישיר ואמתי, אפילו כשהלכתי לספר הוא דיבר אתו בטלפון והסביר לו איך לספר אותי שזה יהיה מתאים לתסרוקת. כל הליווי שלו היה ממש לא מובן מאליו הסבלנות והמקצועיות.ביום החתונה הוא היה מקסים והרגיע אותי ממש! הוא השרה אווירה קסומה למשך כל אותו היום

איך בחרתם את טבעות הנישואים?
אסף ידע מראש מה הוא רוצה, הוא פשוט הלך וקנה אותה, אני כרגיל אתגרתי אותנו, עברנו את כל רמת גן וכל אזור הבורסה יש להם מבחר מטורף וממש לא מצאתי כלום. עד שהגענו לרוייאלטי סניף בני ברק ושם מתוך מגש קטן בצבצה לה הטבעת המושלמת שלי

איפה התחתנתם ומה מייחד את המקום?
התחתנו בהרמוניה בגן. למרות שכל המשפחות במרכז אסף מצא ברשת את המקום והוא ממש התחבר לתמונות. קבענו להיפגש והם היו ממש מקסימים! בעלי המקום היו איתנו כל החתונה טיפלו בכל פרט ופרט ובכל הבקשות שלי. האוכל היה ממש מעולה! היה שפע רב של מאכלים, במיוחד בקבלת הפנים .המלצריות פינקו אותי לפני שהתחילה החופה בסושי ובכל מה שרציתי וזה נתן לי הרבה אנרגיה ותחושה ביתית וחמה.

מסקנות שאחרי לכלות שלפני
קודם כל לא להתעצל ולא להתייאש ולחפש בלי להתפשר על מה שאתן רוצות.

אחרי הבחירה להיות שלמות ולא לפקפק בעצמכן, אם כבר בחרת במשהו מסויים צריך להיות שלמה עם הבחירה וללכת עד הסוף, לזכור שהלחץ לפעמים מדבר ולא ההגיון. הכי חשוב להנות מכל רגע, לא להתחרט על כלום להרגיש בשמחה ולהנות ממש!

המלצות על ספקים:
הצלם סטרבו.
די ג’י –  רואי שריקי, ראינו אותו בחתונה אחרת וממש התלהבנו מהסגנון שלו. לקחנו דאבל די ג’י וזה היה ממש מגניב. הוא ממש קרא את הקהל ולא הייתי צריכה לבקש ממנו דבר.

נעלים – קולינס ברמת גן, מחיר שווה לנעל מהממת. אורטופדית ושירות מעולה ונדיר

 

תמונה של חן רגע לפני החתונה
תמונה של חן המקסימה רגע לפני החתונה
תמונה של חן ואסף מועלם
תמונה של חן בשמלת הכלה במדהימה שלה
תמונה של חן ואסף מועלם ביום הצילומים