סיפור החתונה של אלונה ויבגני חתונה חברתית

שם הכלה: אלונה

שם החתן: יבגני

תאריך החתונה: 16/10/15

איך ואיפה היכרתם?

הכרנו בנפאל, במהלך טרק האנפורנה. כל אחד טייל עם החבורה שלו, קצת אחרי אמצע הטרק (שאורך 14 ימים!!) החבורות נפגשו והתחלנו לטייל ביחד. אני התחלתי עם יבגני והמשכנו לטייל ביחד. אומרים שיום בחו”ל מרגיש כמו שנה בארץ. אנחנו ממש הרגשנו ככה!

כמה זמן אתם ביחד?

4 שנים

מי הציע נישואין ואיך הייתה ההצעה?

יבגני הציע לי וההצעה הייתה מטורפת! אני למדתי סמסטר בפריז ולא הייתי חצי שנה בארץ, יבגני ביקר אותי שבועיים לפני שחזרתי לארץ כדי שנטייל לפני החזרה. עוד לפני הנסיעה שלו, יבגני ארגן את כל החברים והמשפחה שלנו, כשנחתנו אבא שלי בא לאסוף אותנו וסיפר לנו איזה סיפור על כך שצריך לעצור איפשהו לאסוף את אמא שלי, עצרנו במקום, נכנסתי לתוך החדר והופתעתי לגלות את כל החברים והמשפחה שלא ראיתי חצי שנה! אחרי ההפתעה הגדולה יבגני קרע ברך מול כולם ואני כמובן אמרתי כן!

איך בחרת את השמלה ומה היה לך חשוב בבחירת השמלה?

הנוחות הייתה הדבר החשוב ביותר מבחינתי בבחירת השמלה, יחד עם רינה והמעצבות בחרתי את אחד הדגמים בחנות ועשיתי בו שינויים קלים. רינה ייעצה לי איזה בד יהיה הכי נוח ונעים ויתאים לי ולאופי החתונה (שישי בצהריים). בסופו של דבר ביום החתונה הייתי עם השמלה מ9 בבוקר ועד 23:00 שהחתונה נגמרה. היה לי הכי נוח בעולם ורק נהניתי מהשמלה!

מה היה לך חשוב באיפור ובשיער?

התארגנתי בבית, את השיער עשתה לי אתי אלבז דוד, את האיפור הדר בן לולו. באיפור היה לי חשוב להראות טבעית ולא מאופרת יתר על המידה, את השיער רציתי אסוף מרושל משולב עם צמות. זה יצא בסוף מראה רך, טבעי וקורן, בדיוק כמו שרציתי!

איך בחרתם את טבעות נישואים?

אני מתחברת לסגנון מסוים של תכשיטים, את טבעת האירוסין בחרנו ביחד. כטבעת אירוסין בחרתי בטבעת עם יהלום גולמי, לא מלוטש, שהכין הצורף יונתן אשור (מומלץ ביותר), היה לי ברור שגם את טבעת הנישואין ארצה לחפש אצל צורף ואכן שנינו מצאנו טבעות שמאוד אהבנו והתחברנו אליהן אצל הצורף והאמן המופלא יובל קרייתי.

באיזה גן או אולם התחתנתם ומה לדעתך מייחד את המקום?

אנחנו עשינו חתונה חברתית, זאת חתונה שבה האורחים מביאים מאכל או בקבוק אלכוהול במקום להביא מתנה או צ’ק. בחרנו בחתונה מסוג זה מכמה סיבות: ראשית, לא רצינו להביא להוצאה כבדה מצד אורחינו ושנית ידענו שהאוכל יהיה מגוון ומטורף בצורה הזו. מעבר לכך, רצינו שהחתונה שלנו תעשה טוב לאחרים, לכן בחרנו להתחתן בכפר הנוער כנות (שזה פנימייה חקלאית) בצומת כנות ליד גדרה. תלמידי י”ב שלומדים בכפר היו המלצרים ובמקום לשלם לאולם, שלמנו לכפר הנוער ואנחנו יודעים שהכסף הלך לדברים טובים 🙂

איפה בחרתם להצטלם לפני החופה ולמה דווקא בחרתם את המקום הזה ומי היה הצלם?

הצלם שלנו היה ירין טרנוס, בחרנו להצטלם בכפר הנוער, בין העצים, ברפת ובאורוות כי זה נראה לנו שונה ומגניב.

מה מתוכנן לירח דבש?

עדיין לא סגורים על זה

במידה ובא לך להמליץ על ספקים שהיית מרוצה מהם במיוחד זה המקום לפרגן.

אנחנו הכי מרוצים מכל הספקים שלנו: אדוורד אל קמינו הדי ג’יי שלנו שאין אדם שמבין במוזיקה יותר ממנו, שיר בנז’נו המדהימה שליוותה אותנו בכל הארגון וניצחה ביד רמה על החתונה, הדר בן לולו המאפרת ואתי אלבז דוד המסרקת, ירין טרנוס הצלם אבל באמת באמת שאין מרוצה ממני מרינה בהיר, קבלתי את השמלה שרציתי ואפילו לא יכולתי לדמיין לפני כן וזאת תוך כדי תהליך בו חוויתי את היחס הכי חם, אוהב ואישי שיש!