סיפור החתונה של אינגה ודוד

\

שם הכלה:

אינגה פלד (בורדין)

שם החתן:

דוד פלד

תאריך החתונה:

08/09/2015

איך ואיפה היכרתם?

אני ודוד למדנו יחד באותו הבית ספר. כשהייתי בכיתה י”ב הוא ועוד בוגרים של הבית ספר הגיעו עם מדים לספר על התפקיד שהם עושים בצבא. אחרי ההרצאה שלהם אני ודוד עמדנו במסדרון ודיברנו, בעיקר על תפקידו בצבא ועל מה שאני חושבת לעשות בצבא- בדיעבד, התוודאנו אחד לשני מאוחר יותר, שכל השיחה כל אחד מאיתנו גם חשב קצת על השני ועם חיוך נפרדנו והמשכנו כל אחד לדרכו. חודש אחרי אותו מפגש, דוד היה חלק מהכוחות שנכנסו לעזה במהלך מבצע עופרת יצוקה- גם אז כנראה שלא יצאנו אחד לשני מהראש ודוד הבטיח לעצמו שאיך שהם יצאו מעזה, הוא יידבר איתי ואכן כך קרה! קבענו להיפגש לסרט ואחריו החלטנו לשבת קצת בים- דיברנו כמה שעות טובות ומאז הכל היסטוריה, מצאתי את הנפש התאומה שלי (:

כמה זמן אתם ביחד?

בינואר נחגוג 7 שנים.

מי הציע נישואין ואיך הייתה ההצעה?

אני ודוד תמיד דיברנו על חתונה, עוד כשהתחלנו לצאת אבל באיזשהו מקום תמיד הייתי בטוחה שהתכנית של דוד היא שנתחתן אחרי שנסיים את התואר, כשאנחנו יחסית מבוגרים יותר, עם עבודות ועוד כל מני דברים של גדולים (;

לקראת לימודיי האקדמיים, החלטנו אני ודוד לקחת כמה ימי חופש ובכל יום דוד לקח אותי למקום אחר: פעם היינו בהצגה בהבימה ופעם במופע מחול של להקת בת שבע, היינו במסעדה וגם הספקנו לחגוג יחד עם אימי את יום הולדתה! באחד הימים תכננו ללכת לרכב על סוסים על יד נחל אלכסנדר ובסוף הרכיבה החלטנו לערוך פיקניק מול השקיעה בים. לפני שיצאנו מהבית, הסתכלתי על דוד ואמרתי לו: “מאמי אתה לא הולך להציע לי נכון?” אין לי ש מ ץ של מושג למה שאלתי, זה היה הכי בצחוק שיש- דוד היה בהלם אבל אני לא ראיתי, הוא אמר לי כמובן ש”לא, מה הקשר” ואני חייכתי, צחקתי ואמרתי “שאני אדע אם לשים לק על הציפורניים או לא”- בסוף לא שמתי לק (;

כשסיימנו את הרכיבה על הסוסים והתקדמנו אל עבר המקום בו תכננו את הפיקניק דוד אמר לי: “איך חשבת בדיוק שאציע לך? אגרום לסוסים לרדת על הברכיים?” צחקנו כל הדרך ובעיקר צחקתי על עצמי, איך באמת חשבתי שהוא יעשה את זה?

עמדנו מול השקיעה, דיברנו, צחקנו והתנשקנו.. דוד חיבק אותי חזק ואז הוא ירד על ברך אחת, בראש אני יודעת שדוד צוחק ועובד עלי כי בסרטים זה הרגע המושלם לעשות את זה, אז צחקתי ואמרתי לו: “מצחיק מאוד” ואני מנסה להרים אותו אבל דוד שולח יד לכיס, פששש הבחור לוקח ברצינות את המתיחה הזו, מהכיס יוצאת קופסה, יאללה הוא קנה קופסה רק בשביל לעבוד עלי?? הקופסה נפתחת, דוד בחיוך המקסים שלו: “אני לא מתכוון לשאול אפילו” אני בהלם ומההלם אני לא רואה את הטבעת, טוב המתיחה הזו ארוכה מדי, “אין פה טבעת” אני ממלמלת… דוד צוחק עלי: “מה אין טבעת?” דוד הוציא את הטבעת, הלביש לי אותה וטווח התגובות שלי נע בין צוחקת לבוכה ועוד קצת צוחקת, זה היה רגע מאושר והרגשתי פשוט באופוריה!!!

איך בחרת את השמלה ומה היה לך חשוב בבחירת השמלה?

יצא לי להסתובב אצל כמה מעצבים ולראות המון דוגמאות של שמלות אבל את השמלה שמדדתי אצל רינה, את המיוחדות שלה, את התחושה שהתלוותה אליה בכל פעם שמדדתי אותה, לא הצלחתי לחוות באף שמלה אחרת שמדדתי!
היה חשוב לי שהשמלה תהיה מיוחדת, שתהיה מעט שונה מהשמלות שרואים שוב ושוב על כל כלה שנייה. רציתי שבשמלה יהיו גם את הנגיעות שלי, שיישאר עליה החותם שלי ובנוסף שתהיה נוחה כדי שאוכל לרקוד ולהשתגע איתה! ואכן זה מה שהיה, אני יכולה לומר בגאווה שהלכנו יד ביד עם השמלה כל הדרך ועם שיתוף הפעולה של הצוות המקסים של רינה תמיד הרגשתי שהן צועדות יחד איתי והתוצאה מדברת בעד עצמה.

מה היה לך חשוב באיפור ובשיער ?

בחרתי להתארגן בבית מלון כיוון שרציתי מקום שיהווה נקודה ניטרלית בכל היום הלחוץ הזה.
את האיפור והשיער עשיתי אצל רינת שור. בחרתי אותה כי היא מאפרת בעזרת “אייר בראש” מה שתורם למראה עדין אבל עמיד של מייק אפ ללא מראה ה”מריחות והשכבות” שיש למייק אפ בדרך כלל.

איך בחרתם את טבעות נישואים?

את טבעות הנישואים קנינו באותו המקום שבו דוד הכין לי את טבעות האירוסין. מצד אחד רצינו לשמור על המראה הקלאסי של טבעות הנישואים אך לא רצינו שיהיו חלקות ולכן כל אחד מאיתנו עשה טוויסט קצת אחד על הטבעת שלו, בעוד אני הלכתי על מראה של טבעת בעלת מראה קל של רקיעות, דוד הלך על מראה של טבעת עם גוון יותר מאט ועם מסגרת דקיקה שמלווה את הטבעת לאורכה.

באיזה גן או אולם התחתנתם ומה לדעתך מייחד את המקום?

התחתנו ב”גן המושבה” הממוקם בנס ציונה. הגן שלהם קיים כבר 15 שנים מה שתרם מאוד לאווירה שכן הגן מאוד עשיר בצמחייה אמיתית בגדלה ופורחת שם מדי שנה, בנוסף לכך האולם בדיוק עבר שיפוץ לפני החתונה שלנו והקו החדש היה כפרי ווינטאג’י.

איפה בחרתם להצטלם לפני החופה ולמה דווקא בחרתם את המקום הזה ומי היה הצלם?

הצלמים שליוו אותנו לכל אורך היום היו הצוות המוכשר של “אולפני רחובות”. בהתחלה התכנית היתה להצטלם ביפו בעתיקה, ועוד מקומות במרכז אבל מזג האוויר לא היה לטובתנו והלחות היתה כבדה ומורגשת ולכן אחרי כמה תמונות ביפו העתיקה החלטנו להתרחק מעט מהלחות שליד הים ונסענו להצטלם בבית חנן שנמצא בקרבת האולם- בין ההחלטות הטובות יותר שביצענו באותו יום (:

מה מתוכנן לירח דבש?

ירח הדבש יתקיים בעוד שנה בגלל אילוצים ממערכת הלימודים שלנו אבל למרות זאת כן היה חשוב לנו לנסוע ולנוח קצת אז עשינו “קדימון לירח הדבש” ונסענו לכמה ימים מדהימים ומופלאים ברודוס שביוון.

במידה ובא לך להמליץ על ספקים שהיית מרוצה מהם במיוחד זה המקום לפרגן.

הצוות המקסים והמקצועי של רינה בהיר! לרינה המקסימה, שקיבלה אותי בידיים פתוחות, היתה אדיבה ונחמדה וליוותה לכל אורך הדרך וכמובן לצוות התופרות והמעצבות המקסימות שגרמו לי תמיד להרגיש בנוח עם כל בקשה והפכו את הדרך למהנה ביותר!
צוות הצלמים המקצועי והאדיר של “אולפני רחובות” שצילמו תמונות מזוויות שלא ידעתי שקיימות בכלל (;