סטודיו לכלות בתל אביב

סטודיו לכלות בתל אביב ברמה אחרת מכולם, 250 מטר של מקום מהאגדות

הכמיהה והשאיפה של כל כלה להיכנס אל סטודיו לכלות, שיש בכוחו לספק על הצד הטוב ביותר והראוי מכול את כל צרכי הכלה ובני משפחתה הקרובים ליום חתונתה, דהיינו סטודיו לכלות שיעטה עליה שמלת כלה שלא נראתה כדוגמתה קודם לכן, סטודיו לכלות שידאג וישגיח לאיפורה, תסרוקתה, תכשיטיה ושאר הפריטים הנדרשים לכלה ביום חתונתה.

או סטודיו לכלה, שידע להוציא ממנה את המיטב ויקנה לה הופעה מעוררת השראה ומפעמת לב המבליטה ומדגישה את יופייה, אופייה, הדרה ורפרטואר החן הגלום ב”אני” שלה.
המאפיין את סטודיו לכלות רינה בהיר האטמוספרה הביתית והנעימה. האווירה הרוגעת והאמפתית השוררת במקום יש באמתחתה להבטיח שתהליך ההכנה לקראת החתונה יתנהל ויזרום על מי מנוחות, בשלווה, בחוסר דאגה וללא כל הפרעה ולו הקטנה ביותר.

סטודיו לכלות בתל אביב זה ללא ספק הסטודיו של רינה בהיר, מכיל רפרטואר רחב של שמלות כלה מרהיבות ומדהימות, שכל כלה באפשרותה למצוא את השמלה ההולמת ומשבחת אותה לעילה ולעילה. מידע נוסף על שמלות כלה בתל אביב לחצי

בנוסף סטודיו לכלות רינה בהיר מעצבת שמלות בהתאמה אישית ולטעמה של הכלה.

סטודיו לכלות רינה בהיר נוסד בשנת 2004, בתל אביב ומתמחה מאז היווסדו בעיצוב ותפירת שמלות כלה ושמלות ערב אקסקלוסיביות ומקוריות, שאליהם מצטרפים אביזרים מעוצבים נלווים המוסיפים נופך רב לשמלת הכלה ולשמלת הערב.

רינה בהיר מעצבת אופנה מומחית, הסטודיו החדש של רינה בהיר

המתמחה בעיצוב ותפירת שמלות כלה ושמלות ערב, ובעלת ניסיון נצבר של שנים רבות בתחום, פיתחה מסוגלות ומיומנות להיכנס אל תוך נעלי הכלה מתוך אמפתיה האמתית, ולהוציא מן הכוח אל הפועל את הרעיון והחלום שלווה את הכלה בהקשר לשמלת הכלה מאז ילדותה.

הודות להתמחותה, מיומנותה ומסוגלותה להבין את רצונה האמתי של הכלה תדע לעצב למענה את שמלת הכלה שעליה חלמה מאז ילדותה.

על צוות סטודיו לכלות רינה בהיר

נמנים מעצבים, תופרות ויועצים, שהנם בעלי ותק רב ומומחים בתחום עיצוב ותפירת שמלות כלה ושמלות ערב.

צוות סטודיו לכלות רינה בהיר עיצב שמלת כלה לכלות רבות, שההתפעלות מהן נשמעה מפי כל באי החתונה והציג את הכלה ביומה המאושר עלי אדמות, כמלכת הערב.