מידע על שמלות כלה מיוחדות דגמי שנים קודמות

קצת היסטוריה על שנים עברו

תמונה להמחשה של שמלת כלה מיוחדות משנים כברורוב הכלות מחפשות שמלת כלה מיוחדת, הן אינן מסתפקות בעיצובים הרגילים והשגרתיים ופונים למעצבת שמלות כלה בבקשה מיוחדת לתפור להן שמלת כלה מיוחדת במינה, כזאת שתשאיר את האורחים ואת בעלה לעתיד פעורי פה מרוב התלהבות.

לכל מעצב יש את הנגיעה המיוחדת שלו בשמלות כלה, וכל יצירת אומנות הנקראת שמלת כלה היא למעצב בבחינת הכי מיוחדת שהיא יכולה להיות. שמלת כלה היא פרי יצירתו של המעצב המשלבת יצירתיות ומעוף, אך יחד עם זאת היא נתפרת בשיתוף פעולה מלא עם הכלה וזה מה שהופך אותה לכה מיוחדת עבור אותה כלה הלובשת אותה.

הסגנון של מעצבת שמלות כלה רינה בהיר הוא סגנון משולב ומיוחד בו באים לידי ביטוי עיצובים מינימליים יחד עם וינטאג’ ונגיעות של עבודות יד כמו רקמות ותחרות.

בחירת שמלת כלה מדגמים קודמים, לעתים יכולה להיות בחירה טובה

ניתן להוזיל את המחיר משמעותית במידה ותרצי שמלת כלה מיוחדת מדגמים קודמים, החלטה כזו תהיה רק כאשר הכלה תראה את השמלה ותמצא לנכון שהשמלה מתאימה לה ולתקופה הנוכחית, ניתן כמובן בתאום עם המעצבת לסייע בעיצוב ובשינויים בהתאם למאפייני השמלה, שמלת הכלה אמורה לתת לכלה לחשוף את סגנונה הייחודי ואופייה, הן בדרך כלל שמלות כלה לבנות, פשוטות וארוכות.

כאשר הגדרה של שמלת כלה מיוחדת חייב להיות קריטריון אחד או אפילו יותר שיחרגו מהסגנון הרגיל של שמלות כלה, לתת דרור ליצירתיות…

שמלת כלה מיוחדת דגמי משנים קודמות או אפילו שנה או שנתיים לאחור, יכולה להיות בצבע שונה מצבע הלבן המסורתי והאלמותי ובכך להיות שונה ובאופן ישיר גם מיוחדת.

לכלות לא נועזות המפחדות לשנות את צבע שמלת הכלה ובוחרות בכל זאת בצבע הלבן או השמנת האפנתי, ניתן ללכת על ייחודיות בעיצוב השמלה עצמה כמו שובל מאוד ארוך שלא רואים זאת הרבה בימינו או עיצוב מיוחד ושונה באזור הכתפיים או מפתח הגב ועוד.

הייחודיות של שמלת הכלה באה לידי ביטוי כאשר היא לא עונה על הציפיות המוכרות של הסביבה, אומרת רינה בהיר המעצבת, היות ומצפים מהכלה ללבוש תמיד שמלת כלה סטנדרטית וברגע שהיא מפתיעה בשמלת כלה שונה באופן אוטומטי היא הופכת להיות שמלת כלה מיוחדת.

באמצעות מעצבת שמלות כלה מקצועית הכלה יכולה להגיע לשמלת הכלה המיוחדת שהיא רצתה כל חייה, (לעתים בחירה שמלת כלה מדגמים קודמים) וכך למעשה להגשים את הדימיון שלה אך יחד עם זאת חשוב לא להתפרע יתר על המידה כדי לא ליצור מראה מוגזם וכבד.

לפרטים על שמלות כלה דגמים חדשים לחצי לעמוד הבית