כמה טיפים על שמלת כלה פשוטה

כמה טיפים על שמלת כלה פשוטה, חשוב לך לדעת

היום המיוחל מכול הולך וקרב וההכנות בשיאן, ואת עושה לילות כימים, עובדת ועמלה במלוא המרץ על כל פרט ופרט הקשור ליום החתונה. כל זאת, למען שיום החתונה וערב החתונה יהיו נפלאים, מדהימים ונעימים לך ולאורחייך.

אלא שכל העמל הרב שהושקע בחתונה, הנו כאין וכאפס בהשוואה להשקעה הכוללת הדרושה לעצוב והכנת שמלת חתונה פשוטה.
כיום מגוון שמלות הכלה רב מספור, קלסיות, נפוחות, צמודות, וינטאג’, צנועות ועוד, לא די בכך, אלא שישנם גם סגנונות עיצוב למכביר היכולים להוביל לאיבוד עשתונות ובלבול.

על-מנת לא להגיע לאיבוד עשתונות יש להחליט מראש על סוג שמלת הכלה, נפוחה או צמודה, עכשווית או בסגנון וינטאג’ או כפרית, יוקרתית או שמלת כלה פשוטה העומדת בגבולות התקציב ואינה חורגת ממנו, ובקורלציה למקום האירוע לשם השתלבות.

אמנם התקציב הנו פרמטר מרכזי בכל הקשור לחתונה, אולם ישנן כלות שהתקציב אינו מהווה מחסום, אלא תפיסת עולמן, חיי פשטות וצנע ונון קונפורמיות המבטא את ההליכה והחשיבה הפרטנית.

מותגים, אפנות עכשוויות, מעצבי על ושמלות כלה יוקרתיות אינם מהותיים מבחינתן.
כלות אלה יעדיפו שמלת כלה פשוטה על פני שמלות כלה אחרות. שמלת כלה פשוטה המעידה ומקרינה על אופיין הצנוע, שתביא לידי ביטוי את ה”אני” שלהן, ה”אני מאמין” שלהן ואת נשיותן ופנימיותן האמתית הלכה למעשה וללא כחל וסרק.

כדאי לדעת על שמלת כלה פשוטה

שמלות כלה פשוטות וקלילות: והרי כבר נאמר בחוצות העיר ובשער העיר, על שמלת הכלה להיות בראש ובראשונה נוחה, נעימה, המקנה הרגשה טובה ועילאית לכלה ונראות במיטבה, נוחות, נעימות והרגשה טובה לאו דווקא הנן פועל יוצא של השקעה כספית, אלא הדיבור הפנימי עם עצמך, מה טוב לך ומה אינו טוב לך.

אחת הדרכים לעצוב שמלת כלה פשוטה לפנות אל תופרת ולשטוח בפניה את המוטיב המרכזי של שמלת כלה פשוטה – שמלת כלה פשוטה רגועה, שלווה ונינוחה שהושקעה בה מחשבה תחילה בהתאם למשפט החכם “סוף מעשה במחשבה תחילה”

הדרך השנייה, לפנות אל מעצבת שמלות כלה הפתוחה לרעיונות חדשים, שתעצב עבורך שמלת כלה קלילה פשוטה ונוחה.