הלבטים בעיצוב קולקציית שמלות כלה

המעבר לשנת 2015 קבלו כמה טיפים חשובים

השנה 2015 אלה השקתי קולקציית שמלות כלה 2015 כמו בכל שנה מדובר בתקופה משמעותית מאוד עבורי המלווה בלבטים וחששות רבים.

תמיד יש את החשש שמלווה אותי מה אנשים יגידו בואי נודה בעובדות אם את לא תתחברי לעיצובים שלי לסטודיו לא יהיה זכות קיום בתחרות המשגשגת בימים אלה,כמובן שיחד אם כל הדאגות של “מה יגידו” תמיד אני מנסה להישאר נאמנה לעצמי.

אתן כבר יודעות ומכירות את קוו העיצוב שלי הוא מאוד נקי ורומנטי, זה לא שאין לי את היכולת לעצב שמלות שהם קצת יותר “בלינגיות” פשוט הכלות שלי לפחות ממה שאני רואה מחפשות את הקו העדין, הנקי והרומנטי שאני מודה שאליו אני מתחברת יותר, למרות הערצתי למעצבים גדולים בעולם, המעצבים לא מעט שמלות כלה נפוחות וגרנדיוזיות כגון ורה וונג ואלבינה וולנטה.

מעבר לעיצוב הקולקציה אל לנו לשכוח שצריך להתחיל גם בהכנות של יום הצילומים, מדובר על משימה לא פשוטה ויקרה מאוד מה שמצריך התארגנות נוספת.

אחד הדברים שחשובים לי מאוד עוד לפני שלב העיצוב הוא חיפוש ההשראות לעיצוב הקולקציה סה”כ מדובר בשמלות כלה, כמה כבר יש לחדש? ישראל היא מדינה קטנה מאוד, שרוב המעצבים הם בוגרי שנקר ובנוסף רובינו קונים את החומרים אצל אותם ספקים, במקרה הטוב יש לנו בלעדיות על חלק קטן מהבדים.

כדי להצליח לחדש צריך למצוא טוויסטים מעניינים ולהקצין אותם וזאת על מנת שהעיצוב יהיה ייחודי ומעניין, לשמחתי היום כשאני מפעילה את העסק כבר שנה שישית שלי, אני יודעת להגיד שהטכניקות שלנו ייחודיות רק לנו, מה שעוזר מאוד בהתאמה המושלמת לרצון הכלה ובמחירים שפויים ללא פגיעה או התפשרות על איכות הבדים או התפירה.

בקיצור מקווה מאוד שאתן אוהבות את קולקציית 2015, הדגמים מאוד ייחודיים וקסומים, לצפייה בדגמי 2015 לחצי

נשיקות,
רינה
מידע נוסף על שמלות כלה