החתונה של נופר ונרי

תאריך החתונה: 11.3.15

אז ככה, נפגשנו במהלך הלימודים שלנו במכללת תל חי.

מאז אנחנו 4 שנים.
במהלך צילומי חתונה של אחותו התאומה של נרי התיישבנו על אחד הספסלים בכדי להצטלם עם החתן והכלה, בשלב מסוים הצלם ביקש שנצטלם רק אנחנו, אני שלא אהבתי את הרעיון (כי מה הקשר, זה צילומי חתונה של החתן כלה) זרמתי… הצלם ביקש מאיתנו להתנשק וצילם, אני בתגובה פניתי לצלם ואמרתי לו “אני לא מאמינה שהצלחת להוציא ממנו נשיקה בתמונה, הוא בחיים לא מוכן לעשות את זה”, הצלם חייך אליי ואמר: “תכף ניראה מה עוד נוציא ממנו…”. חייכתי והחזרתי את המבט על נרי שכבר קרע ברך והוציא את הטבעת, ואגב לא היה מסוגל להוציא מילה מפיו… וואוו זה רגע מרגש ומדהים, מכאן התחלתי לחשוב ולדמיין את שמלת הכלה.

שמלת כלה

מה שהיה לי חשוב בבחירת השמלה היא קודם כל איכות במחיר שפוי נוסף על כך היה לי חשוב להיות כלה שמחה (שפירושו נוחות), נוסף על כל הדרישות הקודמות, גם היה לי חשוב שלשמלה שלי יהיה אופי ייחודי ומגניב.

את אופי השמלה שרציתי מצאתי באינטרנט, אך מה שמצאתי שם לא היה מדיוק למה שחיפשתי ולכן פניתי למעצבת רינה בהיר שעיצבה, והצליחה לעצב לי בדיוק את מה שרציתי ואיך שרציתי.

איפור

באיפור היה חשוב לי שיהיה עדין ויפה, מה שהיה חשוב לי שלא יהיה זה מסכה לא אמיתית על הפנים שכוללת שכבות מייקאפ ואיפור.
היה לי חושב שיהיה לי נוח ושאני ארגיש עצמי.

בשיער היה חשוב לי שהעיצוב יראה קצת מרושל ולא הדוק, שיהיה פשוט בלי הרבה סיכות שגמרות לי את המוח במהלך האירוע והכי חושב שיהיה נוח יפה ושאני עדיין אוכל להישאר אני, לכן בחרתי באיילה אדלשטיין שהציעה את כל מה שחיפשתי יחד עם מקצועיות ובמחיר שפוי.

החיפוש אחר טבעות נישואים, הלכנו בגקסון תכשיטים ששם יש מבחר מטורף ושם מצאנו את מה שרצינו די בקלות.

תמונה מתוך החתונה של נופר ונרי

התחתנו בארקה, מקום מדהים.

את הצילומים עישנו בשוק הפשפשים מי שבחר את המקום היה הצלם באותו יום של האירוע, ניראה לי הבחירה התאימה לאופי הבגדים שלנו, בחרנו ב”פריזה” באבי ותומר צלמים שהיו מדהימים וזרמו איתנו לאורך כל האירוע ונישארו עד השעות הקטנות של הלילה.

אנו מתכננים לירח דבש? נסיעה לקובה \ ארצות הברית.

פוטומובייל (תא צילום בתוך רכב חיפושית) זה שילוב של גאונות ומקוריות, תוסיפו לזה מנהלת מקצועית ומדהימה ושדרגתם את האירוע שלכם בכמה רמות. אין ספק, שהרכב בתוך האולם נתן אופי, צבע וייחודיות לאירוע. אני נהניתי והכי חשוב האורחים נהנו ועל זה אף אחד לא יכול להתווכח כי התמונות מוכיחות את זה.

ממליצה בחום!!!!!!!!

 

החתונה של נופר ונרי
החתונה של נופר ונרי
החתונה של נופר ונרי
החתונה של נופר ונרי
החתונה של נופר ונרי
נפגשנו במהלך הלימודים
יום הצילומים
יום סטייל פריס
זה היה מדהים
נופר ברחבת הריקודים

צלם: פריזה -אבי ותומר