החתונה של דניאלה וניר

שמלת כלה מיוחדת ומינימליסטית

אחד הדברים הכי קשים לעיצוב הוא הקונספט של השמלה הפשוטה. הנטייה הרווחת היא לחשוב שזו לא בעיה לעצב ולהוציא לפועל שמלת כלה פשוטה, אבל המציאות היא הפוכה לחלוטין. זה רק נראה פשוט, אבל למעשה זהו לוק מינימליסטי מוקפד שבו לכל פרט יש משמעות ענקית ואי אפשר להוסיף עוד קצת תחרה או עיטור כדי לשפר את המראה או לתקן משהו. הבסיס הוא ההנחה שפחות זה יותר: כלומר, שמלת כלה מינימליסטית ופשוטה, היא לפעמים יותר עוצמתית ומרשימה משמלה מעוטרת ועמוסה באלמנטים.

אנחנו מאמינות שהסוד הוא מראה לא מתאמץ. שהאורחים יחשבו שהשמלה המתאימה באופן מושלם לאופי ולמראה של הכלה נתפרה בקלות ונלבשה בקלות ושהכלה פשוט נראית מושלם, אבל בלי לעבוד קשה בשביל זה.

שמלת הכלה של דניאלה

אז איך עושים את זה?

קודם כל חשוב להבין את הסגנון של הכלה ואת מידות גופה. כי לכל נתון כזה יש משקל עצום. אחר כך חשוב לדעת מה היא רוצה לשדר במראה שלה: טיפונת סקסי? קלאסי? עדין? או כולם יחד באותה מידה? כדי להבין את זה לעומק, אנחנו משקיעות בתקשורת עם הכלה כדי להבין אותה לעומק ולתת לה מענה עיצובי מושלם.

אחת הכלות שלנו שלדעתנו השמלה שלה היתה בהרמוניה מושלמת עם מה שמאפיין אותה, היא דניאלה ארבלי. הנה קצת מהסיפור שלה ושל השמלה שלה.

היא

דניאלה, בת 29, מנתחת התנהגות

הוא

ניר, בן 29, פסיכולוג ארגוני

ההיכרות

מתי ואיפה הכרתם?

חברה של דניאלה שלמדה איתה לתואר הראשון ושמכירה אותה טוב כמו חברת ילדות, למדה עם ניר לתואר השני ושידכה ביניהם. אחרי עשרה חודשים עברו לגור יחד וקצת לאחר מכן ידעו שזה זה.

שמלת כלה מיוחדת דגם אנאבל מבית רינה בהיר

ההצעה

אחרי שנה וחצי ביחד טיילנו בנווה צדק באזור של סוזן דלל וניר הציע לי נישואים. לא הייתי מופתעת…

בחירת השמלה של אנאבל

כשהגעתי לסטודיו של רינה היה לי דגם ספיציפי בראש, דגם לורי. אבל לא הייתי נעולה ,כיוונתי את רינה והצוות למשהו מינימליסטי וקלסי, ולא עמוס. ואז אחותי ראתה את דגם אנאבל ואמרה לי קחי תנסי, מה אכפת לך’… לקחתי את זה בקלילות וניסיתי ובאמת היתה בזה מעין שלמות… מאוחר יותר כשזו כבר היתה השמלה שלי, ותפורה מאפס לפי מידותיי זה ישב ממש יפה ושמר על פרופורציות בין כל חלקי הגוף, בדגש על המותן.

כשניר ראה את השמלה בחתונה הוא חשב שהיא מהממת, ושאר התגובות היו מדהימות. כולם אמרו שהיא מאוד אני וממש מתאימה לאופי ולאישיות שלי, וגם למקום.

הארגון של החתונה

ניר היה שותף מלא בארגון החתונה והתייעצתי איתו בכל, רק לשמלה לא היה לו שום קשר. אני הייתי אחראית על החיפושים ולאחר מכן ההחלטה היתה משותפת בבחירות כמו צלם, הזמנות, מוזיקה וכו’. לקחנו את הארגון בקלות וזרמנו עם זה, ללא מתחים והכל היה על מיי מנוחות.

החתונה של דניאלה וניר

בחרנו טבעות דקות ופשוטות, חלקה לניר ועדינה ומרוקעת בשבילי.

המקום שנבחר נקרא חגיגה בכפר, זהו גן פתוח שנראה כמו קיבוץ או חצר אחורית של בית במושב כפר הס.

התארגנתי בבית שלנו ביום עצמו, וניר ‘הוברח’ להורים שלו ברצון ובהבנה. יחד איתי היו אחותי והחברה ששידכה ביני לבין ניר- זו היתה ממש סגירת מעגל.

האיפור היה עדין וזה עדיין היה לי מוזר כי אני לא מתאפרת ביומיום, רק לעיתים נדירות באירועים… אני לא רגילה למייקאפ וההרגשה היתה כבדה במקצת. אבל בסיום האיפור כולם הרגיעו אותי שזה ירד מעצמו עוד מעט ואז זה ייראה יותר ‘אני’. וזה אכן מה שקרה, אז נרגעתי.

אחרי החתונה

היינו בהיי, אבל חוזרים לשגרה, לא באמת השתנה משהו מהותי, אמרו לי שרק כשיש ילד אז משהו משתנה. עדיין מדברים איתנו המון על החתונה ועל כמה כיף היה, מיוחד וקליל, וזה תענוג לדעת שהאורחים נהנו.

לסיום, היה ממש כיף לדבר איתך דניאלה, ממרחק של כמה חודשים אחרי… השמלה שלך היתה מותאמת אלייך, לדעתנו, באופן מושלם והיתה בה פשטות ומינימליזם מאוד וואו.

מזל טוב לכולם,

נשיקות, רינה בהיר